45. Aukcja Nowej Sztuki - 16 października 2020, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

45. Aukcja Nowej Sztuki

16 października 2020, 19:30 (piątek)

Czy sztuka w październiku poddaje się melancholii? Czy jesienny klimat przenika do płótna i gasi kolory?  Czy artyści powoli zapadają w sen zimowy? Wszystko wskazuje na to, że jest zupełnie odwrotnie: w nadchodzącym katalog 45. Aukcji Nowej Sztuki zgromadziliśmy ponad osiemdziesiąt różnokolorowych prac, które natychmiastowo pomogą zwalczyć jesienną chandrę. Terapia sztuką? Dla nas nie ma nic lepszego!

W ofercie znajdą Państwo liczne grono artystów, którzy zdecydowali się na kompozycje z motywem energetycznej czerwieni: pojawi się Agnieszka Sitko z charakterystycznym całunem, Wojtek Brewka ze streetartowymi pluszakami, Jan Stokfisz Delarue z francuską uliczką, Paulina Zalewska w norwesko-meksykańskim stylu, Joanna Szumska ze strażniczką czasu czy Piotr Kamieniarz, który wzruszy nas i zaniepokoi zarazem.

Jeżeli wciąż tęsknicie za atmosferą lata, odnajdziecie ją w pracach Rafała Knopa, Krzysztofa Ludwina, Moniki Ślósarczyk, Adama Kołakowskiego, Grzegorza Kufla, Renaty Magdy, Magdaleny Kępki, Aleksandra Yasina, Zbigniewa Kopani czy Patrycji Kruszyńskiej-Mikulskiej. Złotem zalśni z kolei praca Borysa Fiodorowicza, Magdaleny Rytel-Skorek, Wojciecha Pelca, Alicji Kappy, Sylwii Perczak oraz Anny Halarewicz.

Doskonale wiemy, jak liczne grono miłośników przyciągają portrety kobiece: w październikowym katalogu znajdziecie je w wydaniu akademickim (Jan Dubrowin), onirycznym (Marzena Machaj), glamour (Andrejus Kovelinas), street artowym (Marcin Painta), surrealistycznym (Andrzej Sajewski), geometrycznym (Aleksandra Kosmala-Czarnecka), bajkowym (Paulina Góra) czy zmysłowym (Eliza Mytko). Która z nich przyciągnie uwagę największej liczby adoratorów?

Ostatnie strony katalogu jak zawsze dedykujemy rzeźbom: jest to król Arka Szweda, spalona słońcem kobieta-kwiat Jacka Opały oraz opiekuńczy nielot autorstwa Marcina Myśliwca (w Art in House traktujemy go jako piastuna czuwającego nad pomyślnym przebiegiem aukcji).

Mamy nadzieję, że nikt z Państwa nie podda się jesiennej stagnacji – wystarczy odwiedzić nas 16 października, a sztuka doda Państwu sił na resztę zimnych miesięcy.

Kobieta w zielonej apaszce, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
40 000 zł
Czerwony 1, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Kompozycja, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 115 cm x 105 cm
1 000 zł
4 000 zł
Cień, 2008
Akryl, Płótno, 100 cm x 170 cm
1 000 zł
2 600 zł
Kalejdoskop, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
6 000 zł
Pomarańczowy tulipan, 2017
Akryl, Płótno, 18 cm x 13 cm
1 000 zł
20 000 zł
Spotkanie z geometrią, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
5 000 zł
Triple Godess, 2020
Olej, Papier, 48 cm x 32 cm
1 000 zł
2 400 zł
Meduza, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
8 000 zł
Akt z Pegazem, 2019
Olej, Płótno, 80 cm x 40 cm
1 000 zł
4 500 zł
Dancing metamorphosis, 2020
Olej, Płyta, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 900 zł
Chess, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 500 zł
Kura w limuzynie, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Lody, 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 180 cm
1 000 zł
4 500 zł
Regaty, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
7 000 zł
Wietrzna miłość, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Podróżując w nieznane, 2020
Olej, Płótno, 40 cm x 80 cm
1 000 zł
6 000 zł
Nadzieja, 2020
Technika własna, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
7 000 zł
Małe marzenia, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
6 500 zł
Obok, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Spacer III, 2020
Akryl, Deska, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
11 000 zł
Dawid, 2020
Akryl, Płótno, 160 cm x 70 cm
1 000 zł
11 000 zł
Jedna chwila, 2020
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
2 200 zł
Nago, 2020
Olej, Płótno, 92 cm x 70 cm
1 000 zł
6 000 zł
Koneserka, 2016
Olej, Płótno, 73 cm x 61 cm
1 000 zł
4 000 zł
Outside, 2020
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
1 000 zł
3 800 zł
Dworskie Rozmyślania, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
11 000 zł
B.allerina.B, 2017
Olej, Płótno, 140 cm x 140 cm
1 000 zł
2 800 zł
Południową porą, 2020
Kolaż, Akryl, Płótno, 100 cm x 95 cm
1 000 zł
3 500 zł
Opowieść o gravitowieży, 2018
Olej, Płótno, 130 cm x 110 cm
1 000 zł
2 200 zł
Chwila relaksu, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 800 zł
Moonlight, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Wena, 2020
Spray, Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
1 600 zł
0-5-1-7, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
1 700 zł
Martwa natura z młynkiem, 2020
Olej, Płótno, 50 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Mokradła w październiku, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dostojny, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 40 cm
1 000 zł
1 900 zł
Wieczór koło Dominikanów, 2020
Olej, Płótno, 30 cm x 30 cm
1 000 zł
1 200 zł
Pojedynek, 2020
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
2 400 zł
Młody kontemplator, 2020
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
2 600 zł
Owca, 2020
Olej, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
2 000 zł
W słońcu, 2020
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Radość kąpieli, 2020
Akryl, Karton, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
4 500 zł
Freedom, 2020
Akryl, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Yes, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wyspa Krakena, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 800 zł
Pelikan, 2020
Akryl, Płótno, 90 cm x 80 cm
1 000 zł
3 800 zł
Behind Red Line, 2020
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 100 zł
Kredo, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 120 cm
1 000 zł
2 800 zł
Pragnienia, 2017
Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bez tytułu 4 (dyptyk), 2020
Akryl, Płótno, 120 cm x 200 cm
1 000 zł
1 700 zł
Kolory tęczy, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Czaple, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Marzenie w zwierciadle, 2020
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 700 zł
Dance, Dance, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Maskarada, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
2 100 zł
Bez tytułu, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 600 zł
Panther Flip, 2020
Spray, Akryl, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
K15, 2006
Akryl, Płótno, 170 cm x 140 cm
1 000 zł
1 100 zł
Iluzjonista, 2020
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Powitanie wiosny, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 90 cm
1 000 zł
1 100 zł
Kobieta, 2020
Technika własna, Papier, 32 cm x 24 cm
1 000 zł
2 200 zł
Maskonur złotoczuby, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
4 000 zł
Kosmos, 2020
Szlagmetal, Akryl, Płótno, 90 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Sztuczne światło, 2020
Akryl, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
2 000 zł
Romuald Musiolik
Miasto Holegoorn, 2020
Olej, Płótno, 70 cm x 148 cm
1 000 zł
5 500 zł
Horyzont, 2017
Olej, Płótno, 80 cm x 130 cm
1 000 zł
2 400 zł
Plan, 2020
Akryl, Płótno, 50 cm x 60 cm
1 000 zł
2 800 zł
Rozmowa, 2020
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Nielot piastun, 2020
Drewno, 103 cm x 55 cm x 30 cm
1 000 zł
4 500 zł
Spalona słońcem, 2018
Ceramika, 55 cm x 40 cm x 25 cm
1 000 zł
6 500 zł
Król, 2020
Ceramika, 50 cm x 45 cm x 20 cm
1 000 zł
1 000 zł