Pablo Picasso biogram
Para na fotelu, lata 50. XX w.
Litografia, Papier
Wymiary: 26 cm x 20 cm
1 200 zł
Estymacja 1 800 - 2 400 zł
Litografia, Papier
Wymiary: 26 cm x 20 cm