I Aukcja Nowej Sztuki - 23 czerwca 2015, 19:00 (wtorek) - Warszawa, Pałac Konstantego Zamojskiego, ul. Foksal 2

I Aukcja Nowej Sztuki

23 czerwca 2015, 19:00 (wtorek)

Warszawa, Pałac Konstantego Zamojskiego, ul. Foksal 2Trzymacie w swoich rękach katalog zawierający obrazy i rzeźby, które będą przedmiotem pierwszej aukcji nowej sztuki, organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House. Sztuka zawsze była moją wielką pasją, a tworząc Art in House chciałabym, choć w niewielkim stopniu, podzielić się nią z Państwem. Liczę, że dzięki kontaktowi z dziełami sztuki, będziecie Państwo mogli pogłębić bogactwo swoich przeżyć i doznań, a być może również dać wyraz swoim preferencjom inwestycyjnym. 


Ważne dla mnie jest również to, aby Artyści, oprócz samej satysfakcji artystycznej, mogli korzystać z dodatkowej możliwości sprzedaży swoich prac i rozpowszechniania swojej twórczości. Wierzę, że dla polskiej sztuki istnieje niewykorzystana przestrzeń także poza granicami naszego kraju. Skłania mnie to do poszukiwań nowych miejsc na aukcje polskiej sztuki za granicą. 


Prace, które macie Państwo przyjemność oglądać w niniejszym katalogu, zostały wybrane w oparciu o moją ocenę ich wartości artystycznej. Wśród nich można znaleźć zarówno dzieła Artystów o ugruntowanej pozycji na rynku jak i tych, którzy nie są jeszcze dobrze znani, choć ich warsztat artystyczny oraz pomysł na twórczość zwróciły moją uwagę. Mam nadzieję, że wybrane prace spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo czerpać przyjemność z udziału w licytacji. 


Serdecznie zapraszam do udziału w pierwszej aukcji organizowanej przez Art in House.

 

Anita Wolszczak 
Historyk sztuki 
Właścicielka Dom Aukcyjnego Art in House

Katalog archiwalnej aukcji sztuki