I Aukcja Nowej Sztuki - 23 czerwca 2015, 19:00 (wtorek) - Warszawa, Pałac Konstantego Zamojskiego, ul. Foksal 2

I Aukcja Nowej Sztuki

23 czerwca 2015, 19:00 (wtorek)

Warszawa, Pałac Konstantego Zamojskiego, ul. Foksal 2

Trzymacie w swoich rękach katalog zawierający obrazy i rzeźby, które będą przedmiotem pierwszej aukcji nowej sztuki, organizowanej przez Dom Aukcyjny Art in House. Sztuka zawsze była moją wielką pasją, a tworząc Art in House chciałabym, choć w niewielkim stopniu, podzielić się nią z Państwem. Liczę, że dzięki kontaktowi z dziełami sztuki, będziecie Państwo mogli pogłębić bogactwo swoich przeżyć i doznań, a być może również dać wyraz swoim preferencjom inwestycyjnym.

Ważne dla mnie jest również to, aby Artyści, oprócz samej satysfakcji artystycznej, mogli korzystać z dodatkowej możliwości sprzedaży swoich prac i rozpowszechniania swojej twórczości. Wierzę, że dla polskiej sztuki istnieje niewykorzystana przestrzeń także poza granicami naszego kraju. Skłania mnie to do poszukiwań nowych miejsc na aukcje polskiej sztuki za granicą.

Prace, które macie Państwo przyjemność oglądać w niniejszym katalogu, zostały wybrane w oparciu o moją ocenę ich wartości artystycznej. Wśród nich można znaleźć zarówno dzieła Artystów o ugruntowanej pozycji na rynku jak i tych, którzy nie są jeszcze dobrze znani, choć ich warsztat artystyczny oraz pomysł na twórczość zwróciły moją uwagę. Mam nadzieję, że wybrane prace spotkają się z Państwa zainteresowaniem i będziecie Państwo czerpać przyjemność z udziału w licytacji.

Serdecznie zapraszam do udziału w pierwszej aukcji organizowanej przez Art in House.

Anita Wolszczak
Historyk sztuki
Właścicielka Dom Aukcyjnego Art in House

Możliwości struktury, 2013
Olej, Płótno, 70 cm x 150 cm
500 zł
1 100 zł
Spoczywająca, 2015
Akryl, Płótno, 110 cm x 75 cm
500 zł
1 000 zł
Białe kury, 2015
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
500 zł
1 800 zł
Rozstanie, 2012
Olej, Płótno, 170 cm x 110 cm
500 zł
1 900 zł
Tenisista, 2015
Akryl, Płótno, 105 cm x 120 cm
500 zł
1 600 zł
Syrena Violet, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
500 zł
1 400 zł
Pulmones, 2013
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
500 zł
800 zł
sEquenCe, 2104
Olej, Płótno, 100 cm x 150 cm
500 zł
2 000 zł
Stanisław Tomalak
Bez tytułu, 2015
Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
500 zł
1 600 zł
Obiekt 4, 2015
Technika własna, 90 cm x 120 cm
500 zł
1 000 zł
Uczta u Bazyla, 2015
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
500 zł
2 800 zł
Obraz z cyklu Połowy, 2014
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
500 zł
1 300 zł
Spoczywająca, 2015
Akryl, Płótno, 90 cm x 130 cm
500 zł
1 800 zł
Metropolis XI, 2015
Technika własna, 70 cm x 100 cm
500 zł
2 800 zł
Bursztynowy koń, 2015
Technika własna, 100 cm x 150 cm
500 zł
3 000 zł
Arizona farm, 2014
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
500 zł
2 200 zł
Być po prostu, 2015
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
500 zł
500 zł
Sisters, 2015
Akryl, Płótno, 80 cm x 70 cm
500 zł
1 600 zł
Kabuki Mask, 2015
Akryl, Płótno, 89 cm x 116 cm
500 zł
700 zł
Kosmos, 2015
Olej, Płótno, 50 cm x 35 cm
500 zł
700 zł
Cisza poranka, 2013
Olej, Płótno, 115 cm x 90 cm
500 zł
600 zł
Oksana Bagriy
Modlitwa, 2013
Olej, Płótno, 84 cm x 54 cm
500 zł
1 300 zł
Toskania LIII, 2015
Olej, Płótno, 150 cm x 70 cm
500 zł
1 700 zł
Disguise, 2014
Akryl, Płótno, 80 cm x 60 cm
500 zł
800 zł
Presja koloru II, 2015
Akryl, Płótno, 100 cm x 103 cm
500 zł
2 200 zł
Tell it to me, 2013
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
500 zł
1 900 zł
Wszystko moje, 2014
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
500 zł
500 zł
Poblask, 2015
Akryl, Płótno, 146 cm x 89 cm
500 zł
900 zł
Na trawie (dyptyk), 2014
Akryl, Płótno, 30 cm x 100 cm
500 zł
700 zł
Kontakt, 2015
Olej, Płótno, 140 cm x 100 cm
500 zł
500 zł
Rower, 2014
Technika własna, 91 cm x 61 cm
500 zł
700 zł
Nure, 2015
Ceramika, 42 cm x 27 cm
500 zł
500 zł