III Aukcja w Galopie - 04 listopada 2022, 19:30 (piątek) - Aleje Jerozolimskie 107, Warszawa

III Aukcja w Galopie

04 listopada 2022, 19:30 (piątek)

Portret z koniem, 2022
Olej, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
3 000 zł
Zefir, 2021
Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Jazda, 2010
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
20 000 zł
22 000 zł
Six horses, 2020
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Nimfetka, 2012
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
W świetle księżyca, 2022
Olej, Płótno, 40 cm x 50 cm
1 000 zł
2 200 zł
Bez tytułu
Olej, Płyta, 95 cm x 68 cm
1 000 zł
4 000 zł
Bez tytułu II
Olej, Płyta, 96 cm x 68 cm
1 000 zł
5 500 zł
Suenos del amor, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 125 cm
1 000 zł
2 000 zł
Konie, 2022
Akryl, Płótno, 81 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Tchnienie natury, 2022
Olej, Płótno, 50 cm x 100 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zbigniew Kotowski
WH York, 2022
Pastel, Papier, 50 cm x 70 cm
3 000 zł
Demon Dominique, 2022
Ołówek, Papier, 42 cm x 30 cm
1 000 zł
3 000 zł
Stado, 2021
Ołówek, Papier, 42 cm x 30 cm
1 000 zł
1 100 zł
Silver Horse
Akwarela, Papier, 21 cm x 29.5 cm
1 000 zł
6 500 zł
Gniady, 2022
Szlagmetal, Olej, Płótno, 120 cm x 80 cm
1 000 zł
3 000 zł
Pasja, 2022
Akryl, Płótno, 119 cm x 79 cm
1 000 zł
6 000 zł
Sekretne życie koni, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Otuleni wiatrem, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Pełnia, 2022
Akryl, Płótno, 60 cm x 70 cm
1 000 zł
1 500 zł
Lajkonik, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
3 500 zł
Wierzchowce, 2021
Akryl, Płótno, 18 cm x 24 cm
1 000 zł
2 200 zł
Wyścig, 2019
Batik, Płótno, 88 cm x 125 cm
1 000 zł
1 400 zł
Wędrowna trupa, 2010
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
4 500 zł
Palio di Siena, 2019
Akryl, Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Matrioszki IV, 2020
Olej, Płótno, 30 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Nr 5, 2022
Akryl, Płótno, 81 cm x 100 cm
1 000 zł
4 000 zł
Bez tytułu (Biały rumak), 2022
Olej, Płótno, 76 cm x 76 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sjesta, 2019
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 200 zł
Labirynt krzywych luster, 2021
Olej, Płótno, 115 cm x 90 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dżokej i dziewczyna, 2022
Akryl, Płótno, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Ułan
Akwarela, Papier, 43 cm x 33.5 cm
1 000 zł
2 000 zł
Patryk Adach
Koń, 2022
Tusz, Papier, 50 cm x 35 cm
1 000 zł
1 000 zł
Sanie
Akwarela, Papier, 16.2 cm x 24.5 cm
1 000 zł
1 000 zł
Koń
Akwarela, Papier, 22.3 cm x 29 cm
1 000 zł
1 500 zł
Koń - model z pracowni
Technika własna, 25 cm x 29 cm x 9 cm
1 000 zł
1 000 zł
Pegaz, 2022
Drewno, 37 cm x 24 cm x 10 cm
1 000 zł
1 000 zł
Anioł na koniu
Brąz, 58 cm x 24 cm x 9 cm
1 000 zł
12 000 zł
Św. Hubert
Brąz, 59 cm x 28 cm x 8 cm
1 000 zł
3 000 zł
Koń
Brąz, 38 cm x 30 cm x 9 cm
1 000 zł
2 600 zł
Koń fantastyczny
Brąz, 30 cm x 17 cm x 12 cm
1 000 zł
1 600 zł