Agata Kus   biogram

Wszystko według Ingmara Bergmana, 2015

Olej, Płótno

Wymiary:   60 cm x 80 cm

15 000 zł
20 000 zł

Obraz wpisuje się w cykl filmowy Agaty Kus, tworzony około 2015 roku - artystka w swojej twórczości wielokrotnie nawiązywała do dzieł Ingmara Bergmana, Carlosa Saury, Todda Solondza czy Davida Lyncha. Aukcyjny obraz powstał na podstawie kadru z filmu "Twarzą w twarz" Bergmana z 1976 roku z Liv Ullmann w roli głównej. Kus skupiła się na momencie największego psychologicznego dramatu bohaterki, popadającej w chorobę psychiczną.