Agnieszka Zabrodzka biogram
Drzewo Odkupienia, 2023
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 110 cm
1 000 zł
6 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 110 cm