Andrzej Borowski   biogram

Martwa natura z rybą, 2017

Akryl, Płótno

Wymiary:   70 cm x 50 cm

3 800 zł
Estymacja 9 000 - 10 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu