Andrzej Śramkiewicz biogram
Bez tytułu, 1997
Olej, Płótno
Wymiary: 77.5 cm x 130 cm
2 000 zł
2 400 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 77.5 cm x 130 cm