Anna Jagodova   biogram

Kobieta, 2020

Olej, Płótno

Wymiary:   30 cm x 30 cm

3 000 zł
Estymacja 5 000 - 7 000 zł

Malarstwo Anny Jagodovej można umieścić pomiędzy realizmem, a surrealizmem. Jej obrazy tworzą atmosferę snu, rozmarzenia, mają wręcz poetycką narrację. Artystka najczęściej maluje kobiece postaci w romantycznych, delikatnych pozach.