Artur Chaciej   biogram

Abstrakcja, 1992

Olej, Płótno

Wymiary:   105 cm x 105 cm

1 000 zł

<p>Literatura:<br />- katalog wystawy Bez ram | Unframed, Białystok 2019, Wydawca: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, str. 105 (reprod.) ISBN 978-83-950007-8-2; katalog wystawy dołączony do pracy<br />Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska</p>