Bartłomiej Kulpa biogram
Studium przestrzeni snu z cyklu "Podróż przez sen", 2022
Olej, Płótno
Wymiary: 170 cm x 110 cm
1 000 zł
1 600 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 170 cm x 110 cm