Bogdan_ Korczowski
Chaman z serii Casa del Mago, 1991
Olej, Płótno
Wymiary: 130 cm x 97 cm
15 000 zł
15 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 130 cm x 97 cm