XIV Aukcja Klasyków Współczesności - 26 stycznia 2024, 19:30 (piątek) - Centrum Olimpijskie, Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa

XIV Aukcja Klasyków Współczesności

26 stycznia 2024, 19:30 (piątek)

Centrum Olimpijskie, Wybrzeże Gdyńskie 4, Warszawa

Bez tytułu, 1989
Olej, Płótno, Papier, 100 cm x 160 cm
100 000 zł
100 000 zł
Bez tytułu
Technika własna, Akryl, Płótno, 105 cm x 120 cm
12 000 zł
12 000 zł
Malarz czwartej pieśni
Olej, Płótno, 60 cm x 50 cm
30 000 zł
40 000 zł
Bogdan Korczowski
Chaman z serii Casa del Mago, 1991
Olej, Płótno, 130 cm x 97 cm
15 000 zł
15 000 zł
Varon's shield, 2023
Olej, Płótno, 94 cm x 75 cm
3 000 zł
7 500 zł
Przez wody, 2022
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
6 500 zł
6 500 zł
Marsjańskie ślady, 2015
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
35 000 zł
45 000 zł
Zabawa kota z kanarkiem, 2001
Olej, Płótno, 92 cm x 65 cm
3 500 zł
5 500 zł
Dwa Vermery, 2022
Olej, Płótno, 150 cm x 125 cm
5 000 zł
7 000 zł
Szukam, 2023
Olej, Płótno, 60 cm x 60 cm
1 500 zł
3 500 zł
Na plaży, 2000
Olej, Płótno, 33 cm x 46 cm
3 000 zł
4 000 zł
Akt z wachlarzem, 2021
Akryl, Płyta, 72 cm x 86 cm
4 000 zł
4 500 zł
Bez tytułu, 2022
Olej, Płótno, 92 cm x 73 cm
3 000 zł
6 500 zł
Boulangerie
Akryl, Płótno, 40 cm x 30 cm
4 500 zł
5 000 zł
Krokusy, 1990
Olej, Płótno, 122 cm x 102 cm
8 500 zł
12 000 zł
Ulica św. Jana, 2021
Olej, Płótno, 90 cm x 110 cm
12 000 zł
12 000 zł
Koteczka, 2022
Kredka, Ołówek, Papier, 42 cm x 26 cm
8 000 zł
30 000 zł
Głowa, XX w.
Ołówek, Papier, 33 cm x 24 cm
14 000 zł
14 000 zł
postać
Technika własna, Papier, 29.5 cm x 21 cm
4 800 zł
5 500 zł
Green, 2021
Olej, Płótno, 126 cm x 115 cm
10 000 zł
10 000 zł
Abstrakcyjna głowa, 2018
Akryl, Papier, 33 cm x 25 cm
1 500 zł
1 800 zł
Okazana 6, 2019
Akryl, Płótno, 80 cm x 63 cm
3 000 zł
3 000 zł
Abstrakcja, 2021
Akryl, Papier, 50.5 cm x 35 cm
1 500 zł
1 500 zł
Para, 2020
Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
3 000 zł
Motyw z Girome, 1999
Akryl, Płótno, Papier, 24 cm x 18 cm
2 200 zł
2 200 zł
Rano nad stawem
Akryl, Olej, Płótno, 23 cm x 23 cm
2 800 zł
2 800 zł
Abstrakcja (gwasz)
Technika własna, Papier, 55 cm x 45 cm
10 000 zł
10 000 zł
Abstrakcja (gwasz)
10 000 zł
10 000 zł
Gracja łabędzia (I z XX)
Inkografia, Papier, 26 cm x 57 cm
1 500 zł
3 000 zł
Akt
Tusz, Akwarela, Papier, 36 cm x 23 cm
1 500 zł
1 900 zł
Pożegnanie
Tusz, Akwarela, Papier, 21 cm x 29.5 cm
8 500 zł
8 500 zł
Dworek polski
Tusz, Akwarela, Papier, 31.5 cm x 58.5 cm
3 000 zł
4 500 zł
Rysunek, 2023
Tusz, Papier, 29 cm x 20 cm
1 000 zł
1 600 zł
Poligrafa 15ans, 1980
Litografia, Papier, 35.5 cm x 27 cm
2 000 zł
4 000 zł
Die Jungfrau, 1969
Litografia, Papier, 44 cm x 28 cm
1 000 zł
2 800 zł
Ciel gris II, 224 z 275, 1959
Litografia, Papier, 48 cm x 32 cm
4 000 zł
4 800 zł
Warszawa, 2005
Inkografia, Papier, 24 cm x 33.4 cm
1 000 zł
4 500 zł
Okno, 2007
Linoryt, Drzeworyt, Papier, 51 cm x 38 cm
1 200 zł
1 600 zł
Bez tytułu (gwasz)
Technika własna, Papier, 29.4 cm x 41.9 cm
2 000 zł
2 800 zł
Piaskowa królowa, 2023
Ceramika, 82 cm x 60 cm x 25 cm
3 000 zł
4 800 zł