Bogusław Lustyk   biogram

Poskramiacz koni, 2021

Akryl, Płótno

Wymiary:   120 cm x 100 cm

15 000 zł
Estymacja 25 000 - 30 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu