Edward Dwurnik   biogram

Błękitne tulipany, 2018

Akryl, Płótno

Wymiary:   81 cm x 65 cm

50 000 zł
Estymacja 80 000 - 130 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu