Edward Dwurnik   biogram

Czerwone tulipany, 2016

Akryl, Płótno

Wymiary:   40 cm x 80 cm

15 000 zł

35 000 zł

25 000 - 35 000 zł

Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu „droit de suite”. Sygn. I opisany p.d WILANÓW | E.DWURNIK 2012 Dwurnik przez cały czas swojej artystycznej kariery chętnie malował architekturę miast i miasteczek, a wiele jego prac przedstawiało Warszawę. Obraz „Wilanów” namalowany temperą jajeczną pochodzi z 2012 roku i jest jedną z ostatnich prac malarza z jego miejskiej serii, którą tworzył od lat sześćdziesiątych.