Edward Szutter biogram
Z cyklu "Pod pozorem codzienności", 2016
Olej, Płótno
Wymiary: 65 cm x 50 cm
9 000 zł
12 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 65 cm x 50 cm