Erno Erb biogram
Przekupki, I poł. XX w.
Olej, Karton
Wymiary: 32 cm x 47 cm
8 000 zł
Estymacja 12 000 - 15 000 zł
Olej, Karton
Wymiary: 32 cm x 47 cm