Eugeniusz Ochonko biogram
Magia y espiritu de danza, 2024
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 80 cm
2 800 zł
Estymacja 4 800 - 6 000 zł
Wymiary: 100 cm x 80 cm