Grzegorz Bienias biogram
Martwa natura z lustrem, lata 90. XX w.
Wymiary: 100 cm x 120 cm
1 000 zł
3 500 zł
podlega droit de suite
sygn. p.d.: Bienias oraz opisany na odwrocie: Bienias / Bienias Grzegorz / „Martwa natura / z lustrem” / akryl, olej
Drobne uszkodzenia malatury