Grzegorz Pabel biogram
Warszawa. Szara Zieleń, 1996
Olej, Płótno
Wymiary: 200 cm x 300 cm
1 500 zł
3 800 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 200 cm x 300 cm