H. Stichman biogram
Rodzina na tle pejzażu górskiego (XIX/XX w.)
Olej, Płyta
Wymiary: 40.5 cm x 30.4 cm
2 000 zł
3 800 zł
Olej, Płyta
Wymiary: 40.5 cm x 30.4 cm