Halina Kwiecińska-Bonikowska biogram
Białe anturium, 1998
Olej, Płótno
Wymiary: 65 cm x 81 cm
1 000 zł
1 100 zł
podlega droit de suite
sygn. l.d.: 1998 / Halina Kwiecińska - Bonikowska oraz opisany na odwrocie: Halina Kwiecińska - Bonikowska / rok 1998 / Warszawa / 0,65 x 0,81