Halina Tymusz   biogram

Dziewczynka z wiatraczkiem

Olej, Płótno

Wymiary:   72 cm x 86 cm

4 000 zł
Estymacja 8 000 - 9 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu