Jakub Michał Kasprowicz biogram
Na saniach, poł. XX w.
Olej, Płótno
Wymiary: 70.5 cm x 101 cm
1 000 zł
1 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 70.5 cm x 101 cm