Jan Bonawentura Ostrowski   biogram

Muzykanci, 2021

Olej, Płótno

Wymiary:   120 cm x 100 cm

3 000 zł
Estymacja 5 000 - 9 000 zł

Sygnowany w lewym dolnym rogu.