Jarosław Jaśnikowski biogram
Podróż w upalny dzień, 2005
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 80 cm
50 000 zł
55 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 80 cm