Jerzy Kossak   biogram

Powrót Napoleona z Moskwy, 1940

Olej, Płyta

Wymiary:   50 cm x 68 cm

15 000 zł
Estymacja 25 000 - 38 000 zł

Sygnowany w lewym dolnym rogu