Joanna Mieszko biogram
Paryż - Galeria Lafayette, 2022
Olej, Płótno
Wymiary: 150 cm x 210 cm
1 500 zł
14 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 150 cm x 210 cm