Katarzyna Karpowicz biogram
Segovia
Tusz, Technika własna, Akwarela, Papier
Wymiary: 20.5 cm x 58.5 cm
6 500 zł
8 500 zł
sygnowany p.d.: 'Kat. Karpowicz 22'; opisany l.d.: "Segovia"