Kazimierz Sichulski biogram
Przedwiośnie, 1918
Olej, Płótno
Wymiary: 67 cm x 96 cm
1 000 zł
24 000 zł
podlega droit de suite
Kazimierz Sichulski, Przedwiośnie, 1918, olej, płótno dublowane, 67 x 96 cm, sygn. l. d.: Sich 918, na odwrocie na blejtramie napis ołówkiem: 3000 Sichulski „przedwiośnie” olej na płótnie