145
Klaudia Świątczak-Pjanka biogram
Jeleń na rykowisku, 2014
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 130 cm
920 zł
920 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 130 cm