Krzysztof Dzienkiewicz biogram
Pejzaż Sofiekammen, 1994
Olej, Płótno
Wymiary: 38 cm x 55 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 5 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 38 cm x 55 cm