Krzysztof Kopeć biogram
Most zapomnienia, 2024
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 120 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 4 500 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 100 cm x 120 cm