Krzysztof Kopeć biogram
Symulacja, 2024
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 60 cm
2 000 zł
Estymacja 4 000 - 6 000 zł
Technika własna, Olej, Płótno
Wymiary: 60 cm x 60 cm