Krzysztof Pająk biogram
Alfabet 4 z cyklu kody DNA, 2019
Olej, Płótno
Wymiary: 118 cm x 118 cm
6 000 zł
9 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 118 cm x 118 cm