Krzysztof Pająk   biogram

Alfabet 4 z cyklu kody DNA, 2019

Olej na płótnie

Wymiary:   118 cm x 118 cm

6 000 zł

9 000 zł

8 000 - 10 000 zł

Sygnowany i opisany na odwrocie