Krzysztof Pająk biogram
Diamentowe zakamarki, 2022
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 80 cm
4 000 zł
6 000 zł
sygn. p.d
Olej, Płótno
Wymiary: 80 cm x 80 cm
sygn. p.d