Krzysztof Raczyński-Krzyr biogram
Pejzaż Jesienny, 2024
Olej, Płótno
Wymiary: 38 cm x 46 cm
2 000 zł
Estymacja 3 500 - 4 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 38 cm x 46 cm