Krzysztof Żyngiel biogram
Koncertując wśród cieni, 2010
Olej, Płótno
Wymiary: 46 cm x 33 cm
1 000 zł
1 800 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 46 cm x 33 cm