XXV Aukcja Nowej Sztuki - 04 sierpnia 2018, 19:30 (sobota) - Al. Jerozolimskie 107, Warszawa

XXV Aukcja Nowej Sztuki

04 sierpnia 2018, 19:30 (sobota)

Al. Jerozolimskie 107, Warszawa

Octopulus, 2018
Spray, Akryl, Olej, Płótno, 150 cm x 100 cm
1 000 zł
10 500 zł
Women, 2018
Olej, Płótno, 150 cm x 150 cm
1 000 zł
11 000 zł
Akt, 2014
Olej, Płótno, 120 cm x 160 cm
1 000 zł
5 000 zł
Pocałunek byka, 2018
Ceramika, 70 cm x 75 cm
1 000 zł
6 500 zł
Plaża, 2018
Olej, Płótno, 90 cm x 100 cm
1 000 zł
11 500 zł
Wera (z cyklu pytania), 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 130 cm
1 000 zł
8 000 zł
Spotkania, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 70 cm
1 000 zł
5 000 zł
Niewinna gra, 2018
Kamień, Brąz, 38 cm x 34 cm
1 000 zł
2 600 zł
Fuga, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 60 cm
1 000 zł
1 900 zł
Koncertując wśród cieni, 2010
Olej, Płótno, 46 cm x 33 cm
1 000 zł
1 800 zł
Marzenia senne, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
3 500 zł
Pełnia lata, 2018
Szlagmetal, Akryl, Olej, Płótno, 120 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Spojrzenie w przeszłość, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
2 000 zł
Syreny, 2013
Akryl, Płótno, 75 cm x 136 cm
1 000 zł
5 500 zł
Wojownicy nieba, 2017
Olej, Płótno, 73 cm x 100 cm
1 000 zł
5 500 zł
Adam Swoboda
Na krawędzi świata - zatoka knura, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 80 cm
1 000 zł
2 200 zł
Janusz Orzechowski
Wiadukt II, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 140 cm
1 000 zł
4 500 zł
Spokojne morze, 2018
Olej, Płótno, 52 cm x 65 cm
1 000 zł
1 700 zł
Tulipany pomarańczowe, 2018
Olej, Płótno, 33 cm x 24 cm
1 000 zł
3 800 zł
The Bathers II, 2018
Technika własna, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Friedrichstrasse, 2018
Olej, Płótno, 70 cm x 130 cm
1 000 zł
1 500 zł
Dziewczyna, 2017
Olej, Płótno, 70 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Dzika jabłoń, 2018
Akryl, Płótno, 90 cm x 120 cm
1 000 zł
2 600 zł
30 z cyklu Demony, 2005
Olej, Płótno, 170 cm x 140 cm
1 000 zł
1 700 zł
Aria alt, 2016
Olej, Płótno, 80 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Madonna Mondriana od Laurenta, 2018
Akryl, Drewno, 40 cm x 30 cm
1 000 zł
2 600 zł
Jutrzenka, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
2 200 zł
Niespokojny koniec dnia, 2016
Olej, Płótno, 73 cm x 61 cm
1 000 zł
1 500 zł
Ona ze słonecznikami, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
2 400 zł
Podróżnik, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 90 cm
1 000 zł
1 700 zł
Wschody i zachody, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 60 cm
1 000 zł
1 200 zł
Pogoda w paski - Ulotne, 2018
Akryl, Płótno, 65 cm x 81 cm
1 000 zł
1 000 zł
Poranek, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 100 cm
1 000 zł
1 200 zł
Peonie - poranek w ogrodzie, 2018
Olej, Płótno, 65 cm x 81 cm
1 000 zł
2 600 zł
Akt w słońcu, 2018
Olej, Płótno, 80 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Ewa, 2017
Szlagmetal, Olej, Płótno, 92 cm x 65 cm
1 000 zł
1 200 zł
Dotknij pokrzyw X, 2018
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
2 800 zł
Zielona pantera, 2018
Technika własna, 80 cm x 120 cm
1 000 zł
3 000 zł
Odwaga, 2018
Akryl, Płótno, 80 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Leniwce, 2018
Technika własna, 190 cm x 150 cm
1 000 zł
2 200 zł
Kierunek na wschód, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 110 cm
1 000 zł
2 000 zł
Dobry, 2018
Tempera jajeczna, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 000 zł
Anioł stróż, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 300 zł
Kostka I, 2015
Olej, Płótno, 40 cm x 35 cm
1 000 zł
1 100 zł
Ultrafiolet, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 100 cm
1 000 zł
1 800 zł
Anioł stróż, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 500 zł
Przyjdą po nas nasze demony, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 300 cm
1 000 zł
4 500 zł
Made of sun, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 150 cm
1 000 zł
3 000 zł
Stajnia jednorożców, 2018
Akryl, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wieczór na nidzkim, 2018
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Zatoka, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Awenturyn, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 40 cm
1 000 zł
1 400 zł
Różnorodna pogoda, 2018
Olej, Płótno, 50 cm x 50 cm
1 000 zł
3 000 zł
Sokół wędrowny, 2018
Akryl, Olej, Płótno, 70 cm x 40 cm
1 000 zł
1 000 zł
Obraz rzeźbiarki 2, 2017
Ceramika, Płyta, 35 cm x 27 cm
1 000 zł
1 400 zł
Feriatum fabulas, 2018
Olej, Płótno, 120 cm x 60 cm
1 000 zł
1 500 zł
Small Friendship, 2017
Akryl, Płótno, 100 cm x 95 cm
1 000 zł
1 100 zł
Znajomy chłód, 2018
Akryl, Płótno, 110 cm x 90 cm
1 000 zł
1 400 zł
Flamingi, 2018
Olej, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
3 000 zł
Gorące źródła, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 90 cm
1 000 zł
2 200 zł
Cyrk, 2018
Akwarela, 60 cm x 80 cm
1 000 zł
1 400 zł
Czekając na słońce, 2018
Akryl, Płótno, 120 cm x 90 cm
1 000 zł
1 000 zł
Rockstar, 2018
Akryl, Płótno, 100 cm x 70 cm
1 000 zł
1 000 zł
Rubieże snu, 2018
Węgiel, Papier, Akryl, 142 cm x 100 cm
1 000 zł
1 400 zł
Struktura a faktura, 2018
Olej, Płótno, 135 cm x 90 cm
1 000 zł
2 400 zł
Akt, 2016
Olej, Płótno, 130 cm x 90 cm
1 000 zł
1 600 zł
Live is only splash II, 2018
Akryl, Płótno, 60 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Stanisław Tomalak
Fragment 228, 2018
Technika własna, 75 cm x 140 cm
1 000 zł
Molen de Adriaan, 2017
Olej, Płyta, 40 cm x 48 cm
1 000 zł
1 000 zł
Wachlarz, 2018
Akryl, Płótno, 110 cm x 80 cm
1 000 zł
1 000 zł
Miasto 07, 2018
Spray, Akryl, Płótno, 100 cm x 120 cm
1 000 zł
1 000 zł
Krimkkrrr, 2016
Akryl, Płótno, 140 cm x 280 cm
1 000 zł
1 000 zł
Drzewo 900, 2018
1 000 zł
3 000 zł
I francuska miłość, 2018
Olej, Płótno, 60 cm x 100 cm
1 000 zł
1 000 zł
Trzyptah, 2018
Ceramika, 51 cm x 20 cm
1 000 zł
1 200 zł