Leon Wyczółkowski   biogram

Kazimierz nad Wisłą, 1919

Litografia, Papier

Wymiary:   20 cm x 21 cm

14 000 zł

18 000 - 20 000 zł

Sygnowany w prawym dolnym rogu wraz z odreczną dedykacją "Pani Frankowskiej w upominku ... "