Maciej Cieśla biogram
Przyjdą po nas nasze demony, 2018
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 300 cm
1 000 zł
4 500 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 120 cm x 300 cm