Magdalena Daniec   biogram

Album drugi, strona pierwsza, 2010

Olej, Płótno

Wymiary:   98 cm x 55 cm

1 000 zł
1 700 zł

Literatura:
- katalog wystawy Bez ram | Unframed, Białystok 2019, Wydawca: Muzeum Podlaskie w Białymstoku, str.112 (reprod.) ISBN 978-83-950007-8-2; katalog wystawy dołączony do pracy
- Magazyn o sztuce ARTeon nr 9 (209) wrzesień 2017 str.27 (reprod.) ISSN 1508-3454; magazyn dołączony do pracy
- katalog wystawy Częściowa Anhedonia Malarstwo, Warszawa 2016, Wydawca: Pragaleria, str. 19 (reprod.) ISBN 978-83-944061-5-8; katalog wystawy dołączony do pracy
 Pochodzenie: kolekcja prywatna, Polska