MICHAŁ WRÓBEL biogram
BLACK. AND. DARK. GOLD., 2021
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 160 cm x 130 cm
1 000 zł
6 500 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 160 cm x 130 cm