Natasza Mirak
Zakazany owoc, 2023
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 180 cm
1 500 zł
35 000 zł
Szlagmetal, Olej, Płótno
Wymiary: 90 cm x 180 cm