Paulina Korbaczyńska biogram
Kobieta ze zwichniętą szyją od ratowania kury, 2015
Olej, Płótno
Wymiary: 55 cm x 38 cm
1 000 zł
1 600 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 55 cm x 38 cm