Paulina Korbaczyńska biogram
Szwagierka konkubenta matki, ofiary, zawodowa panczenistka, 2014
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 50 cm
500 zł
1 000 zł
Olej, Płótno
Wymiary: 70 cm x 50 cm