Ryszard Patzer biogram
Łagowskie wzgórza, 1999
Akryl, Płótno
Wymiary: 100 cm x 73 cm
1 000 zł
2 200 zł
podlega droit de suite
sygn. p.d.: R. Patzer 99 oraz opisany na odwrocie: Plener Łagów / Ryszard Patzer 1999 (Sopot) / Łagowskie wzgórza akryl