Stanisław Baj   biogram

Poranek, Mgły na rzece Bug, 2013

Olej na płótnie

Wymiary:   70 cm x 100 cm

8 000 zł

10 000 zł

10 000 - 12 000 zł

Sygnowany na odwrocie