Tomasz Musiał biogram
Ludzie przy stole, 2003
Akryl, Płótno
Wymiary: 130 cm x 140 cm
1 000 zł
18 000 zł
podlega droit de suite
sygn. na odwrocie: Tomasz Musiał ul. Kujawska 12 m. 46 42 - 200 Częstochowa / „Ludzie przy stole” 2003 / akryl, 130 x 140 cm